Příspěvky vytvořeny Prosinec 7th, 2018

Atletika

Publikováno - Pro 7, 2018 Novinky | 0 komentářů

V pondělí 10.12. půjdou STARŠÍ DĚTI, které navštěvují atletiku později již od 15 HODIN bruslit. Mladší děti se sejdou jako jindy od 15 hodin v tělocvičně.

Taneční kroužek

Publikováno - Pro 7, 2018 Novinky | 0 komentářů

V úterý 11.12. 2018 odpadá taneční kroužek. Děkujeme za pochopení.

Vánoční koncert

Publikováno - Pro 7, 2018 Novinky | 0 komentářů

Srdečně Vás zveme na tradiční Vánoční koncert. Ve středu 12.12. 2018 v 19 hodin zazpívá v aule ZŠ Solnice přípravný sboreček Rolnička (Solnice) a Carmina – koncertní oddělení Rychnovského dětského sboru. Přijďte se příjemně vánočně naladit.

Mikulášská nadílka ve družině

Publikováno - Pro 7, 2018 Novinky, Školní družina | 0 komentářů

Začátek prosince máme u nás ve družině velmi rádi. Je to proto, že k nám chodí na návštěvu Mikuláš se svojí družinou. Z toho důvodu jsme si v předešlých dnech nejvíce povídali o adventu. Kreslili a vyráběli jsme adventní kalendář, vybarvovali obrázky postaviček Mikuláše, anděla a čerta. Pekelného kamaráda jsme si také vychutnali jako sladký zápich ze sušeného ovoce, jenž si každý šikulka sám zhotovil. No a ve středu odpoledne nastala dlouho očekávaná chvíle, pan Mikuláš, dva andělé a tři...