Příspěvky vytvořeny Duben 4th, 2019

Naše třída

Publikováno - Dub 4, 2019 Školní kukátko | 0 komentářů

Chtěli bychom se Vám jako třída představit. V této třídě je spousta úspěšných sportovců například tenistů, fotbalistů,  běžěckých lyžařů a také umělecky talentovaných žáků – recitátorů a zpěváků. Postupem času se z nás stala dobrá parta. V naší třídě zažijeme spoustu legrace a zábavy. Obzvláště v Českém jazyce. Máme  dobrou třídní učitelku, která nás podrží i v krušných chvílích.

Info ze ŠD- ředitelské volno

Publikováno - Dub 4, 2019 Školní družina | 0 komentářů

V době ředitelského volna – 29. a 30. dubna 2019 bude školní družina v běžném provozu, tedy od 6,20 do 16 hodin. Prosíme rodiče družinových dětí, aby vyplnili lístek o případném pobytu svého dítěte ve ŠD. V případě zájmu, přihlaste dítěti oběd ve ŠJ. Veškeré informace u paní vychovatelek.

Sportovky

Publikováno - Dub 4, 2019 Novinky, Školní družina | 0 komentářů

Kroužek Sportovek – atletiky bude za dobrého počasí chodit na stadión. Prosíme rodiče o vhodnou obuv, oblečení( lépe starší – černá škvára) a dostatek pití. Děkujeme za spolupráci.