Příspěvky vytvořeny Říjen 31st, 2019

Exkurzní den

Publikováno - Říj 31, 2019 Školní kukátko | 0 komentářů

Dne 26.9.2019 jsme jeli na exkurzní den do Rychnova nad Kněžnou. Nejprve jsme navštívili muzeum hraček, kde jsme viděli hračky, se kterými si hráli naši rodiče a prarodiče. Od muzea jsme šli do tiskárny Uniprint. Zpátky jsme jeli autobusem. Jarkovská Adéla, Tereza Kouřímová

Adaptační kurz 6 tříd

Publikováno - Říj 31, 2019 Školní kukátko | 0 komentářů

Když jsme přijeli a ubytovali se ve svých pokojích, tak jsme měli oběd a poučení v klubovně. Po odpoledním klidu jsme si říkali, jak chceme a nechceme, aby se nám říkalo. Druhý den jsme vyráběli náš ostrov a  jeli na výlet na ukázku různých skalních rostlin. Když jsme se vrátili, tak jsme měli oběd a různé další aktivity (výstup na špičák, vybíjenou, fotbal, ringo). Třetí den jsme vyráběli erb třídy. Při cestě domů jsme se stavili v Muzeu zimních sportů, turistiky a řemesel (odkaz kde se toho...