INFO ze ŠD pro nový školní rok

Dobrý den všem rodičům, prvňáčkům a starším družinovým kamarádům!

Vítejte po prázdninách, které jste si jistě užili. Rádi bychom vás informovali o tom, co vás v naší družině čeká.

Tématem roku je naše rodná zem – Česká republika, proto jsme jej pojmenovali „Máme rádi Česko“. Po celý rok si budeme hrát a poznávat vše, co se kolem naší země točí.

Kromě toho samozřejmě nezapomeneme na sport, kreslení a vyrábění, vycházky, pozorování přírody, zpěv a tanec, učení se hrou, soutěže, stolní hry a spoustu dalších činností.

Rušíme sbírku plastových víček! Vyhlašujeme SBÍRKU KAŠTANŮ A JEŘABIN pro zvířátka do lesa. Nasbírané plody přinášejte do školní družiny, kde budou předány panu myslivci.

TĚŠÍ SE NA VÁS paní vychovatelky Renata Netíková, Tereza Felcánová a Milada Bartošová.