Lyžařský kurz 2019 – 7. ročníky

Publikováno - Pro 20, 2018 Novinky | 0 komentářů

Lyžařský kurz je součástí vzdělávacího plánu „Moje škola“ pro žáky 7. ročníků.
Termín : 2. – 8. březen 2018 (následují jarní prázdniny)
Místo: hotel Šerlišský mlýn, Deštné v Orl. horách
Cena: 2600,- Kč (strava, ubytování, doprava) platba na účet školy: 1244216339/0800 od 1.1. 2019. Platbu, prosím, identifikovat (např. Lyžařský kurz Novák). Detailní vyúčtování bude provedeno po ukončení kurzu.

Cena vleků: 1300,- Kč – žáci si berou s sebou jako kapesné (platba hotově na místě – 5 dní lyžování)

Vybavení: sjezdové a běžecké lyže , možný snowboard, přilba nutná, vhodné oblečení

Potřebné dokumenty:

1. lékařské potvrzení o způsobilosti (některé děti ho mají z letního tábora – je platné 1 rok!), formulář žáci obdrží počátkem ledna 2019 – nutný dokument pro Krajskou hygienickou stanici.
  2. potvrzení způsobilosti od rodiče (dítě odjíždí na kurz zdravé + soupis léků a alergií) –
  3. potvrzení o seřízení vázání na sjezdových lyžích ( stačí dobrozdání rodičů o seřízení lyží odborníkem)
  4. kartička zdravotní pojišťovny (stačí kopie)

Ostatní info:

Nejbližší servis lyží – Miloš Houdek, B. Němcové, Rychnov nad Kněžnou (pod hotelem Panorama), půjčovny lyží – Deštné v Orl. horách, Winter sport Hradec Králové, Active sport Jaroměř

Dále informujeme, že kurz je školní akcí, se stanovenými bezpečnostními i organizačními pravidly – pro zajištění chodu kurzu a hlavně bezpečnosti účastníků. V případě porušení těchto pravidel bude účastník kurzu vyloučen z dalšího pokračování.

Přihlášky na kurz s možností výběru lyžařské či snowborardové výuky obdrželi žáci počátkem října 2018. Koncem prosince 10 žáků stále nebylo schopno doručit. Žáci měli možnost využít školní lyžařské vybavení  – byly jim poskytnuty 2 termíny – využilo cca 5 žáků.

V případě potřeby dalších informací či nejasností: tel . 777144421, mail: jan.soucek@zssolnice, hans.soucek1@gmail.com