Provoz ŠD je od 6:20 – 7:45, od 11:40 – 16:00 hodin.

Telefonní čísla ŠD:
603 997 730 p. vych. Tereza Felcánová – I. oddělení – 1. A + 1.B
731 757 786 p. vych. Milada Bartošová – II. oddělení – 2. A + 3.třída
732 302 602 p. vych. Bc. Renata Netíková – III. oddělení – 2. B + 3.třída

• Vyplněný zápisní lístek

• Poplatek ve výši 500,- Kč za období září – leden do 30. září a ve výši 500,- Kč za období únor – červen do 28. února (platí se ve dvou platbách na číslo účtu 1244216339/0800, do poznámky označit ŠD, jméno a třídu dítěte).

• Převlečení na ven v tašce, PITÍ A SVAČINKU. Dvoje bačkory musí mít děti navštěvující ranní školní družinu, děti z  I. a III. oddělení a děti navštěvující ŠD po 14:30 hod.

• DŘÍVĚJŠÍ ODCHOD dítěte ze ŠD sdělí rodiče vychovatelce POUZE PÍSEMNĚ NA SAMOSTATNÉ OMLUVENCE, která bude obsahovat datum, jméno a podpis rodičů. Na základě telefonického zavolání NEBUDE VAŠE DÍTĚ OMLUVENO ZE ŠD.

• ODCHODY ze ŠD jsou stanoveny do 13.15 hod., pak od 14.30 hod. a později.

I. oddělení je stále v budově ŠD
II. oddělení je ve 2. A třídě a od 14:45 hodin v budově ŠD
III. oddělení je stále v budově ŠD

• V ŠD není dovoleno používat mobilní telefon, chytré hodinky, tablet ani jiné elektron. hry. Pokud dítě potřebuje mobilní telefon z důvodu nezbytné komunikace s rodiči, informují o tom rodiče vychovatelku a dohodnou si pravidla telefonování.

• Cenné předměty (mobil, finanční hotovost atd.) a hračky si žák nosí do ŠD na vlastní nebezpečí a zodpovědnost. V případě potřeby si žák může výše zmíněné uložit u paní vychovatelky.
  • Domácí příprava v ŠD je možná po dohodě s rodiči po 15. hodině.

• Z hygienických a provozních důvodů není povolen vstup rodičů do herny ŠD.

• Veškeré info o ŠD sledujte na str. školy pod odkazem Školní družina. Zde najdete také kompletní školní řád

Rodiče, sledujte prosím informace v ZELENÉM ZÁPISNÍKU ŠD.

Telefony jsou v době provozu zařízení

Řád školní družiny ke stažení zde.
Řád školní družiny

Kritéria přijímání dětí do školní družiny pro školní rok 2018-2019 jsou ke stažení zde.
Kritéria přijetí do ŠD 19-20

• Mikulášská nadílka
    Mikulášská nadílka proběhne ve družině v pátek 6.prosince od 13,30
  • Drakiáda