Poděkování

Chtěli bychom poděkovat všem rodičům, příbuzným a známým dětí, které nám letos donesli do družiny usušenou pomerančovou kůru. Celkem jsme nashromáždili takřka 45 kg a ty byly odvezeny do sběrny léčivých bylin v Lukavici. Odtud poputují do různých podniků na výrobu léčiv nebo kosmetiky.

Poděkování si také zaslouží rodiče a děti, jenž nám do družiny věnovali různé věci. Ať už knihy, hračky, krabice nebo korkové a magnetickou tabuli.

A protože jsme přes zimu hodně vyráběli z vlny, prosím případné dárce právě o tento výtvarný materiál, kterého máme obrovskou spotřebu. Nepohrdneme ani knoflíky, papíry a dalšími pomůckami na výtvarné činnosti.

Na závěr ještě připomínáme, že nastává období nejčastějšího pobytu dětí během roku venku. Děti mají mít ve družině tepláky (kraťasy), vhodné boty, dostatek pití a pokrývku hlavy v případě horka. Velmi často budeme na písku a na stadionu, kde se věnujeme atletice( skok do písku, běh po škváře atd.) .

Děkujeme za spolupráci.