PODĚKOVÁNÍ

Děkujeme všem šikovným dětem a hodným rodičům za pomoc a vlastní výrobu nádherných vánočních hvězd. Jejich výstavu můžete shlédnout v přízemí naší školy. Během adventu jsme s dětmi ve družině kromě povídání, kreslení a vyrábění letos i zkusili upéct cukroví. Nejdříve jsme proměnili obyčejné plastové krabičky na vánoční dárkové, v našem případě pro cukroví. Za celé odpoledne se pak vystřídala asi padesátka dětí u stolu ve školní jídelně, aby si každý mohl zkusit válet, vykrajovat nebo rovnat dobrůtky z těsta na plech. Velké poděkování za výrobu zhruba 15kg těsta patří paní kuchařce Markové, která s nám linecké cukroví i upekla. A abychom nezapomněli, radost máme i ze staronových hraček od některých dětí a rodičů, obrovského sněhuláka od šikovné maminky, papírů a kartonů na kreslení od mnoha rodičů a již zmiňovaných krabiček od hodné babičky, které se budou hodit.

Fotky svých dětí naleznete ve fotogalerii.