Přání od Renaty Moravcové z Doteků naděje

• Přání od Renaty Moravcové z Doteků naděje

Zveřejňujeme přání a pozdrav naší škole z Doteků naděje:

Blíží se nejkrásnější svátky roku.
Svátky plné světýlek, milých setkání a splněných přání.
Po nich se rok letošní změní na rok minulý a my budeme na startu roku s krásným číslem 2022.
Než si začneme užívat jeho dny, rádi bychom vám popřáli klidné Vánoční svátky.
Do nového roku vám všem přejeme stále dost toho nejdůležitějšího do této zvláštní doby a tím je pevné zdraví.
Přejeme vám, ať cestička vašeho života vede v nadcházejícím roce jen tam, kde potkáte ty, kteří mají ve svém srdci lásku, upřímnost a laskavost.
Ať se vyhnete těm, u kterých najdete jen lži, faleš a studené srdce.
Ať vám v čase roku, na jehož začátku budeme za několik dnů všichni stát, jasně svítí plamínek NADĚJE a ať vždy, když život do vašeho každodenního života přinese nějaké to smutnění, víte, že na té vaší cestičce je někdo, kdo vám svým pevným objetím zase rozjasní dny, protože právě srdíčkové DOTEKY nám umí dát sílu vše zvládnout.
Buďte v roce 2022 opravdoví a naslouchejte svému srdci, právě ono nás vždy vede tím správným směrem.

Renata s Xantem a Petr Tojnar.
P. S.
Naše přání prosím vyřiďte všem dospělákům a hlavně dětem v té vaší super škole.
Těšíme se na všechna naše společná setkání v novém roce.