Zimní sportovní den 5. – 9. ročník – 8. 2. 2019

Publikováno - Led 8, 2019 Novinky | 0 komentářů

Dne 8. února 2019 pořádáme pro žáky pátých až devátých ročníků zimní sportovní den. Byla zvolena varianta lyžařská a plavecká. Zájemci o lyžování (přednostně absolventi základního lyžařského kurzu) vyrazí do Deštného do areálu Šerlišský mlýn. Odjezd 8:10 ze zastávky před budovou školy. Cena 200,- Kč (vleky i doprava). Nutností je přilba a dobrozdání o seřízení lyží (stačí písemně od rodiče). Návrat kolem 12. hodiny.

Skupina plavců má rezervovaný plavecký bazén v Rychnově nad Kněžnou. Odjezd po skupinách v 8:10 ze zastávky před budovou školy. Cena 120,-Kč. Bazén v Rychnově vyžaduje předepsaný oděv pro chlapce (nesmí být volné šortky). Návrat do 11:40.

Obě skupiny se vrací do školy na oběd, poté výuka končí. Platbu provedou žáci při nástupu do autobusu. Detailní vyúčtování bude po vystavení faktur za autobusy.

Případné dotazy na tel. 777144421 – Jan Souček