preloader

Zpívající ZŠ Solnice

V úterý 7. února 2012 vyrazilo šest zpěváků naší školy do Opočna, kde se konalo oblastní kolo celostátní soutěže „Karlovarský skřivánek“. Do Opočna se každoročně hlásí více základních škol (např. obě rychnovské školy, ZŠ Dobruška, ZŠ Opočno, ZŠ České Meziříčí, ad.). I přes velkou konkurenci ve všech kategoriích (25 soutěžících) se nám podařilo uspět, jak nejlépe to šlo. Všech šest zpěváků si odvezlo diplomy za krásná umístění a věcné ceny.

Kategorie A1
1. místo Tereza Štěrbová
2. místo Nela Kimelová

Kategorie B
1. místo s postupem Barbora Mikolajczyková
1. místo s postupem Tomáš Kubíček
2. místo Tereza Biedermannová

Kategorie C
2. místo Hana Konečná

Z celého oblastního kola postupují do celostátního kola v Karlových Varech pouze 3 žáci, Bára a Tomáš z naší školy a jedna žákyně ze ZŠ Masarykova Rychnov nad Kněžnou.

VŠEM MOC GRATULUJEME A DĚKUJEME ZA VZORNOU REPERZENTACI NAŠÍ ŠKOLY.

V neděli 12. února 2012 se od 16,00 hod. koná koncert vítězů v Kodymově domě v Opočně. Jste srdečně zváni!

Zanechat komentář