Příspěvky vytvořeny Červen 25th, 2019

Loučení se třeťáky

Publikováno - Čvn 25, 2019 Školní družina | 0 komentářů

Končí šk.rok 2018-19 a s ním končí i docházka současných třeťáků ( bud.čtvrťáků) do školní družiny. Protože jsou to děti velmi šikovné, spolehlivé, samostatné a hodné, řekli jsme si, že jim to povíme a moc jim poděkujeme. Za pomoc s malými prvňáky, ochotu pracovat, krásné kamarádské vztahy a celý rok bez problémů. Přejeme všem bud. čtvrťákům hodně pohody do dalších dní, úspěšné vykročení do 4.třídy a budeme se těšit, že nás ve družině kdykoli přijdete navštívit.

ŠD pátek 28.6.2019

Publikováno - Čvn 25, 2019 Školní družina | 0 komentářů

V PÁTEK 28.6.2019 bude družina fungovat v plném provozu, to znamená od 6,20 do 16 hodin. Na oběd s dětmi půjdeme v 10,30hod. a potom zůstaneme stále v budově družiny – herny. Pokud chcete, aby šlo Vaše dítě domů dříve, napište prosím omluvenku p. vychovatelce. Prosíme děti, aby si ze družiny odnesly veškeré oblečení, obuv a sáčky, během volna proběhne malování a úklid všech prostor ŠD. Děkujeme všem rodičům za celoroční spolupráci a přejeme jim pohodové sluníčkové léto a dětem prázdniny...

Tvořílci