• Školní jídelna

Vážení rodiče a cizí strávníci,

oznamujeme vám, že od 1.10.2022 má školní jídelna při ZŠ Solnice svůj účet pro placení obědů. Chceme tím zrychlit a zpřehlednit převod financí na Vaše účty ve školní jídelně.

Při placení obědů prosíme o zadávání variabilního symbolu, který je každému strávníkovi přidělen v kanceláři školní jídelny a zasílání plateb na obědy na tento nový účet: 313148639/0300

Aktualizace cen obědů

Vážení strávníci,
od 1. 1. 2024 platí ve školní jídelně při ZŠ Solnice tyto ceny obědů:

• žáci 7 – 10 let: cena oběda 36,- Kč (částka na platbu obědů 750,- Kč/měsíc)
  • žáci 11 – 14 let: cena oběda 38,- Kč (částka na platbu obědů 800,- Kč/měsíc)
  • žáci 15 let a více: cena oběda 40,- Kč (částka na platbu obědů 850,- Kč/měsíc)
  • cizí strávníci:

a) při výdeji obědů do jídlonosičů (DPH 12 %) – cena oběda 95,- Kč

b) při konzumaci oběda ve školní jídelně (DPH 12 %) – cena oběda 95,- Kč

c) bývalí zaměstnanci MÚ Solnice – příspěvek MÚ činí 20,- Kč, cena oběda 75,- Kč

Věra Kádová
administrativní pracovnice ŠJ

ŠKOLNÍ JÍDELNA

Mnozí z nás si ji představí tak, jak se vařilo v dobách našich školních let. Jídla byla bez nápadu, stále se opakovala a přesto některým z nás chutnalo.
Školní jídelna při ZŠ Solnice je školní jídelnou, kde opak je pravdou. Naše kuchařky vaří oblíbenou českou kuchyni, nebojí se do jídelníčku zařadit jídla nová, plná nápadů. K vaření používají kvalitní potraviny, čerstvé maso, zeleninu i ovoce. Vždy se snaží naladit chuťové pohárky všem svým strávníkům – dětem i dospělým.
V současné době naše kuchařinky také vaří svým strávníkům jejích oblíbená jídla na přání. Přijďte ochutnat!

Kolektiv kuchařek ŠJ při ZŠ Solnice

Oznámení pro strávníky

Zajišťujeme stravování pro žáky a zaměstnance školy i pro cizí strávníky.
Vnitřní řád školní jídelny si můžete stáhnout zde.

Vnitřní řád školní jídelny

Aktuální ceny obědů:

Žáci 1. stupeň                           36,- Kč
Žáci 2. stupeň                          38,- Kč
Žáci 3. stupeň (9.roč.)             40,- Kč
Cizí strávníci (s sebou)        95,- Kč
Cizí strávníci (na místě)      95,- Kč
(jsme plátci DPH)

Aktuální ceny čipu:

čip        130,- Kč

Kontakty:

Vedoucí školní jídelny:       Naděžda Bednářová
Administrativní pracovnice:   Věra Kádová
Telefon:                                   494 596 482, 731 224 314, 739 079 095
E-mail:                                     jidelna@zssolnice.cz

Jídelníček otevřete kliknutím na JÍDELNÍČEK

Nově můžete jídla objednávat ON-LINE (zde) potřebujete však přístupové jméno a heslo, které získáte u vedoucí školní jídelny. Pro milovníky mobilních aplikací lze stáhnout online objednávání na Obchod Play aplikaci Strava.cz. Kód jídelny je 1347.