Pozdrav naší škole od přátel z Doteků naděje

• Pozdrav naší škole od přátel z Doteků naděje

Je za námi první měsíc roku 2021 a my ještě stále netrpělivě čekáme na dobré zprávy ohledně, už dlouho trvající pandemie.
Mnohým z nás už asi ubývá ta pozitivní nálada a možná se zdá, že tento podivný čas nikdy neskončí.
Přesto nám všem stále svítí ta jedna důležitá jiskřička, která má název NADĚJE a která nám dává víru, že zase bude líp.
My bychom vám všem rádi dnes těmito řádky popřáli do dalších dnů hlavně pevné zdraví, které je v této podivné době důležitější než kdy předtím.
Ať na té své cestičce života, každý den najdete důvod k radosti a i pod nutnou rouškou nemizí z vaší tváře ten tak důležitý úsměv.
Třeba už za měsíc, až své kalendáře otočíme na poslední dny měsíce února, budeme se už moci těšit na chvíle, které strávíme u voňavé kávy s přáteli. Začneme si znovu plánovat normální život a podání ruky, a objetí s těmi, které máme rádi, udělají náš život šťastným.
Do únorových dnů vám přejeme optimismus a ještě trochu trpělivosti a věřme tomu, že pak už bude líp.

Renata, Petr Tojnar a
psí kluci Xanto a Nik.