Vážení strávníci,
školní jídelna bude ve dnech 24.12.2021 – 2.1.2022 uzavřena z důvodu vánočních prázdnin.
Výdej obědů 23.12.2021 – 10.30 – 12.00 hod.
Provoz bude zahájen v pondělí 3.1.2022.

Krásné prožití vánočních svátků a v novém roce 2022 hodně zdraví, štěstí, lásky a spokojenosti vám přejí

kuchařky ŠJ

Zvýšení ceny obědů

Vážení strávníci,
od 1. 1. 2022 dochází ve školní jídelně při ZŠ Solnice ke zvýšení ceny obědů a to následovně:

• žáci 7 – 10 let: cena oběda se zvyšuje z původních 28,- Kč na 31,- Kč (prosíme o navýšení částky na platbu obědů na 620,- Kč/měsíc)
  • žáci 11 – 14 let: cena oběda se zvyšuje z původních 30,- Kč na 33,- Kč (prosíme o navýšení částky na platbu obědů na 660,- Kč/měsíc)
  • žáci 15 let a více: cena oběda se zvyšuje z původních 32,- Kč na 35,- Kč (prosíme o navýšení částky na platbu obědů na 700,- Kč/měsíc)
  • cizí strávníci:

a) při výdeji obědů do jídlonosičů (DPH 15 %) – cena oběda se zvyšuje z původních 80,- Kč na 90,- Kč

b) při konzumaci oběda ve školní jídelně (DPH 10 %) – cena oběda se zvyšuje z původních 77,- Kč na 87,- Kč

c) bývalí zaměstnanci ŠKODA AUTO – příspěvek ŠKODA AUTO činí 20,50 Kč, cena oběda se zvyšuje na 69,50 Kč

d) bývalí zaměstnanci MÚ Solnice – příspěvek MÚ činí 20,- Kč, cena oběda se zvyšuje na 70,- Kč

Věříme, že tento nezbytný krok pochopíte a i nadále nám zachováte svoji přízeň.

Děkujeme za pochopení.
Věra Kádová
administrativní pracovnice ŠJ

Upozornění pro cizí strávníky

Upozorňujeme cizí strávníky, že obědy budou cizím strávníkům vydávány pouze do jídlonosičů a to v době od 10.30 do 11.30 hodin.

Děkujeme za pochopení.

Věra Kádová
administrativní pracovnice ŠJ

ŠKOLNÍ JÍDELNA

Mnozí z nás si ji představí tak, jak se vařilo v dobách našich školních let. Jídla byla bez nápadu, stále se opakovala a přesto některým z nás chutnalo.
Školní jídelna při ZŠ Solnice je školní jídelnou, kde opak je pravdou. Naše kuchařky vaří oblíbenou českou kuchyni, nebojí se do jídelníčku zařadit jídla nová, plná nápadů. K vaření používají kvalitní potraviny, čerstvé maso, zeleninu i ovoce. Vždy se snaží naladit chuťové pohárky všem svým strávníkům – dětem i dospělým.
V současné době naše kuchařinky také vaří svým strávníkům jejích oblíbená jídla na přání. Přijďte ochutnat!

Kolektiv kuchařek ŠJ při ZŠ Solnice

Oznámení pro strávníky

Zajišťujeme stravování pro žáky a zaměstnance školy i pro cizí strávníky.
Vnitřní řád školní jídelny si můžete stáhnout zde.

Vnitřní řád školní jídelny

Aktuální ceny obědů:

Žáci 1. stupeň                           31,- Kč
Žáci 2. stupeň                           33,- Kč
Žáci 3. stupeň (9.roč.)             35,- Kč
Cizí strávníci (s sebou)        90,- Kč
Cizí strávníci (na místě)      87,- Kč
(jsme plátci DPH)

Aktuální ceny karty a čipu:

karta     40,- Kč
čip        115,- Kč

Kontakty:

Vedoucí školní jídelny:       Naděžda Bednářová
Administrativní pracovnice:   Věra Kádová
Telefon:                                   494 596 482, 731 224 314, 739 079 095
E-mail:                                     jidelna@zssolnice.cz

Jídelníček otevřete kliknutím na JÍDELNÍČEK

Nově můžete jídla objednávat ON-LINE (zde) potřebujete však přístupové jméno a heslo, které získáte u vedoucí školní jídelny. Pro milovníky mobilních aplikací lze stáhnout online objednávání na Obchod Play aplikaci Strava.cz. Kód jídelny je 1347.