preloader

Adaptační kurz

Dne 11.9.2019 se žáci šestých tříd vydali na třídenní adaptační kurz do Orlických hor na chatu Radost. Po příjezdu jsme se šli ubytovat a následně šli hrát hry. Po obědě nás čekala přírodopisná procházka a poté jsme měli možnost hrát vybíjenou, fotbal atd. Navečeřeli jsme se a pak nás čekali zábavné hry. V deset hodin jsme měli večerku. Ráno v osm hodin jsme šli na snídani a celé dopoledne jsme kreslili. Odpoledne přijel pan učitel Souček, se kterým jsme jeli do Sedloňova na skalku. Nazpátek jsme šli pěšky. Když jsme se vrátili, tak kdo chtěl mohl jít s panem učitelem Součkem na Špičák a ostatní hráli venku různé sportovní hry. Po večeři nás čekal zábavný večer plný her. Po snídani jsme běželi vědomostní běh a následovně jsme si sbalili věci a po oběde nás čekal odjezd do muzea v Deštném v Orlických horách. Od muzea jsme odjeli ke škole, kde si nás vyzvedli rodiče. Celé tři dny se nám moc líbili a děkujeme všem, kteří se na našem adaptačním kurzu podílely. Děkujeme.

Tereza Kouřímová, Adéla Jarkovská

Comments are closed