preloader

Den dětí 2019

V loňském roce jsme Den dětí oslavili na ZŠ Solnice líně. Letos jsme to vzali za obrácený konec a program na pátek 31.5. jsme nazvali „Akční dopoledne“. A opravdu se pořád něco dělo, ať už ve školní herně, ateliéru, v tělocvičně, na stadionu, volejbalovém hřišti nebo na školním dvoře, kde byl po celý den skákací hrad. Každý ze starších žáků si vybral dvě aktivity a těm se mohl věnovat. Mladší děti kromě řádění na hradu stihli také výlet na zmrzlinu do Ještětic. Na závěr se všichni žáci sešli na přehlídce vynálezů žáků sedmých tříd v rámci zakončení týdenního  projektu Mladý vynálezce.
Byl to den nejen veselý, ale také upovídaný, divoký a asi proto utekl velmi rychle. Poděkování patří všem vyučujícím za přípravu a práci na jednotlivých stanovištích. Pochvalu zaslouží i všechny prima děti, které sportovaly, vynalézaly, tvořily…prostě byly po celý den v pohodě.

Comments are closed