INFO ze ŠD

Děkujeme všem hodným dětem a jejich rodičům, kteří přispěli zakoupením drobných předmětů na veřejnou sbírku CPK – CHRPA. Pomohli tak částkou 620,- Kč na nákup potřeb pro koně terapeuty.Info naleznete na www.cpkchrpa.cz
I v letošním školním roce pokračujeme ve sbírce PLASTOVÝCH VÍČEK pro nemocnou MÍŠU, která mohou zájemci nosit do ŠD.
V ÚTERÝ 27. 10. 2015 pořádá školní družina od 13 do 15 hodin HALLOWEENSKOU PÁRTY. Děti si mohou donést KOSTÝM, DOBROTY a jiné halloweenské rekvizity( jablko, dýně, svícen, dekorace…)

PODZIMNÍ PRÁZDNINY

Vážení rodiče, prosíme Vás, v případě zájmu, o závazné přihlášení Vašeho dítěte na podzimní prázdniny do ŠD. Veškeré informace najdete v zápisníku ŠD, na nástěnkách ŠD nebo Vám je sdělí p. vychovatelky. Děkujeme.