preloader

Informace k samostudiu

Vážení rodiče,

z důvodu preventivního uzavření základní školy Solnice (pozor, nejedná se o prázdniny) a co nejmenšího dopadu na výuku Vašich dětí jsme se rozhodli zpřístupnit jim vzdělávání formou samostudia. Na webových stránkách školy www.zssolnice.cz tedy naleznete vpravo nahoře záložku Domácí úkoly. Po jejím rozkliknutí se Vám objeví seznam tříd. V nich poté naleznete potřebné úkoly a pokyny učitelů k domácí práci. Pro další komunikaci s učiteli využijte prosím jejich školní e-maily. Žáci, kteří si nedopatřením zapomněli učebnice či sešity ve škole, mají možnost se pro ně zastavit v pondělí a úterý od 8.00 do 10.00 hodin. Doufám, že toto „krizové“ řešení oceníte a pomůžete nám svým dohledem zmírnit dopady výpadku školního vzdělávání Vašich dětí. 
S pozdravem a přáním hezkého dne

Luboš Klapal

Comments are closed