Invent Aréna

Naši vybraní žáci Karolína Novotná, Michaela Mičíková, Natálie Součková se od 15. 6. do 17. 6. 2016 zúčastnili Mezinárodního veletrhu technických vynálezů v Třinci. Jednalo se o vyvrcholení projektu Mladý vynálezce. Součástí veletrhu byla i exkurze do jinak nepřístupných míst Třineckých železáren.  Žáci vystavovali své vynálezy na půdě Werk arény. Součástí veletrhu byl i raut s doprovodným programem.

Michaela Mičíková získala významné ocenění: stříbrnou medaili třineckých železáren za nápad Phonbrella. Zbylé dívky získaly čestné uznání předsedy Úřadu průmyslového vlastnictví za nápad Zubní kartáček s pastou a Budící prostěradlo.

Ve fotogalerii jsou přidáné fotografie z výstavy. Odkaz na článek Mladé vynálezkyně na Invent Aréně v Třinci.

Radek Krčmář