Karneval 2021

Ahoj všem prima dětem ze solnické družiny!

Jestli si někdo myslí, že letos karneval nebude, tak se mýlí. Každé oddělení si uspořádá se svojí p.vychovatelkou minikarneval ve své družině nebo třídě. Proto si, děti, můžete už nyní chystat své masky, převleky a dekorace.

O datumu, kdy akce proběhne, vás budou Vaše paní vychovatelky po prázdninách včas informovat.

Těšte se na odpoledne plné zábavy, soutěží a legrace!

Dále připomínáme, že stále probíhá sběr usušené pomerančové kůry, kterou lze kdykoli přinášet zváženou do ŠD (předpokládaný konec je začátkem dubna).

Poslední info se týká prosby rodičům, aby děti do družiny oblékali s ohledem na počasí. Stále chodíme s dětmi ven (VIZ.FOTOGALERIE) a maximálně si užíváme sněhové nadílky. Je fajn, když jsou děti teple oblečeny a mají možnost se po návratu převléknout do suchého oblečení.

Moc Vám děkujeme za spolupráci!