preloader

Krajské kolo přespolního běhu v Jičíně

  • Home
  • Novinky
  • Krajské kolo přespolního běhu v Jičíně

V pátek 6.10. 2023 družstvo dívek Kategorie III. ve složení : Lucie Nela Letenská, Karolína Křepelová, Sofie Plachetková ze VII. tříd a Kateřina Martincová, Kateřina Dusbabová a Gita Šabatová ze VI.A, reprezentovalo za naši školu na Krajském kole v Jičíně, kam se dívky nominovaly vítězstvím  v okresním kole. V Jičíně na sice kratším, ale o něco náročnějším okruhu a velké konkurenci sportovních škol, (Hradec Králové a Vrchlabí)to bohužel na stupně vítězů nestačilo, družstvo obsadilo krásné, ale nepopulární 4. místo. Nicméně v jednotlivcích vybojovala Lucka Letenská skvělé 2. místo a do desítky nejlepších se vešla i Karolína Křepelová na 8.místě. I tak všechny zaslouží velkou gratulaci.

Comments are closed