preloader

Listopadový pozdrav ze družiny

Ahoj holky a kluci,

vzhledem k tomu, že se zatím neuvidíme , máme pro vás pár informací. Pokud jste si připravili přírodniny, něco si z nich vyrobte. A jestli je nechcete, tak nám je přineste do vestibulu u školní jídelny (kam si chodíte pro úkoly).

Zároveň UKONČUJEME SBĚR KAŠTANŮ, BUKVIC A ŽALUDŮ. Také ty nám odevzdávejte s Vašim jménem do vestibulu. Moc vám za zvířátka děkujeme a vše předáme panu myslivci. Ve družině si uděláme společné vyhodnocení sběru.

Jistě se máte dobře, i přesto, že je venku spíše ošklivo. A pokud nevíte co s časem, zahrajte si třeba nějakou společenskou hru nebo si nakreslete pěkný obrázek či vyrobte zajímavý výrobek.

Hlavně nezapomeňte běhat venku, chodit na procházky a nebo si přečíst pěknou knížku.

Vaše paní vychovatelky

Comments are closed