Lyžařský kurz 2022 – 7. ročníky

Termín: 12. – 18. únor 2022

Odjezd: 12. 2. 2022 v 13:00 ze zastávky u školy (sobota)

Návrat: 18.2. po 12 hod. odjezd z Deštného

Ubytování: chata Šerlišský mlýn – Deštné

Cena: 3200,- ubytování, strava, doprava (detailní vyúčtování po ukončení kurzu)

1600,- na vleky – s sebou jako kapesné

Číslo účtu školy: 296809625/0300      – pouze 3200,- Kč ( platby od 1. února 2022) – platbu, prosím, identifikujte – např. Lyžařský kurz Novák

Vybavení : sjezdové a běžecké lyže /snowboard, přilba nutná, vhodné oblečení

Potřebné dokumenty:

1. Lékařské potvrzení o způsobilosti (některé děti ho mají z léta z tábora – stačí i 1 rok staré) – formulář připojen , obsahuje i bod č. 2

2. Potvrzení způsobilosti od rodiče – (dítě odjíždí na kurz zdravé + soupis léků a alergií)

3. Potvrzení o seřízení vázání na sjezdových lyžích (stačí dobrozdání rodičů, že byly lyže zkontrolovány odborníkem). Nejbližší servis: Tomáš Pokorný tel. 774956927 – Solnice naproti zdrav. středisku- po tel. dohodě

• Kartička zdravotní pojišťovny – stačí kopie

Případné dotazy a informace možno osobně: tel. 777144421, jan.soucek@zssolnice.cz

Doplňující informace:

Nástup na kurz je podmíněn PCR testem. Žáci, kteří byli očkovaní či prodělali nemoc test nepotřebují.

V úvodu lyžařského kurzu budou účastníci seznámeni se základními pravidly: ubytovací řád objektu, bezpečné chování na sjezdovce a vleku, základní pravidla pohybu v horském prostředí. Na kurzu jsou účastníci stále žáky školy, kdy se na ně vztahuje školní řád a vedoucí jsou odpovědni za jejich bezpečí. Při nerespektování pravidel či jejich úmyslném porušování bude jednotlivec vyloučen z kurzu bez možnosti finanční náhrady, na náklady rodičů bude dopraven domů a v dalších dnech se zúčastní řádné výuky v základní škole.