preloader

Mikulášská nadílka ve družině

Začátek prosince máme u nás ve družině velmi rádi. Je to proto, že k nám chodí na návštěvu Mikuláš se svojí družinou. Z toho důvodu jsme si v předešlých dnech nejvíce povídali o adventu. Kreslili a vyráběli jsme adventní kalendář, vybarvovali obrázky postaviček Mikuláše, anděla a čerta. Pekelného kamaráda jsme si také vychutnali jako sladký zápich ze sušeného ovoce, jenž si každý šikulka sám zhotovil.
No a ve středu odpoledne nastala dlouho očekávaná chvíle, pan Mikuláš, dva andělé a tři čerti přišli do družiny. Nejprve si s námi povídali, my jim zazpívali čertovskou písničku a nakonec nás podarovali novými hračkami. Na závěr nechybělo společné fotografování, z něhož najdete záznam ve fotogalerii. Setkání bylo příjemné, tak jak se na dobu adventu sluší a patří.

Comments are closed