preloader

Okresní kolo stolního tenisu

Ve středu 18. 10. 2023  pořádal AŠSK (Asociace školních sportovních klubů) Rychnov n/K ve spoluprací se ZŠ a MŠ Voděrady Okresní kolo stolního tenisu kategorií III, IV, V chlapců i dívek.  Naši školu reprezentovalo družstvo dívek IV. (8.- 9. třídy) ve složení Elena Kuchařová a  Klára Zehetgruberová, které vybojovaly úžasné 2.místo a jen těsně prohrály s vítězným družstvem dívek ze Lhot u Potštejna , jenž se obě tomuto sportu věnují na závodní úrovni!!! Ani obě družstva chlapců se ve velké konkurenci  i závodně hrajících týmů neztratila. Chlapci kategorie IV ve složení Denis Macháček, Adam Nosek a Matěj Slovák obsadili 6.místo a v kategorii III. ve složení Robin Rufr, Daniel Seidl a Josef Myška 8.místo. Nicméně všichni zaslouží pogratulovat za nasazení a boj o každý míček.

Comments are closed