preloader

Okresní přebor Atletika

V letošním roce jsme vyráželi na Okresní přebor v atletice v Kostelci nad Orlicí s velmi početným družstvem – celkem 30 závodníků, a to 4. 10. 2023. Naše očekávání nebyla velká – absence stadionu pro nácvik disciplín je znatelná a výkonnost dětí v dnešní době není na vysoké úrovni. Téměř ve všech disciplínách dominovali žáci, kteří se atletice aktivně věnují v Dobrušce či Kostelci. Přesto se nám podařilo dosáhnout na cenné kovy v soutěži jednotlivců.

Soutěže mladších a starších žáků se zúčastnilo 13 škol z okresu Rychnov

Z výsledků mladších žáků stojí za zmínku:

3. místo v běhu na 600m Lucie Letenská
3. místo v běhu na 600m Karolína Křepelová

Nejlepší výsledky starších:

4. místo v běhu na 60m Tobiáš Kozel
3. místo ve skoku dalekém Tobiáš Kozel
3. místo ve vrhu koulí Oskar Bojczuk
5. místo ve skoku vysokém Matěj Slovák
2. místo v běhu na 60m Klára Zehetgruberová
2. místo v běhu na  300m Klára Zehetgruberová
6. místo ve skoku vysokém Elen Kuchařová

Comments are closed