preloader

Organizace 1.týdne školy

Vážení rodiče, milí žáci, školní rok 2020/2021 spěšně klepe na dveře, proto přinášíme několik základních informací. Žáci (kromě prvních ročníků) začínají klasicky v úterý 1.září v 8.00 a ve škole se zdrží přibližně hodinu. Žáky prvních ročníků i s rodiči přivítáme až v 9.30. Prosíme, nezapomeňte si s sebou vzít roušku (uloženou v igelitovém sáčku pro případ potřeby), a to každý den školy až do odvolání. Ve středu 2.září budou první dvě hodiny probíhat v kmenových učebnách s třídními učitelipoté následují úvodní hodiny dle rozvrhu jednotlivých tříd. Čtvrteční a páteční den proběhne dle rozvrhu, pouze bez čtvrtečního odpoledního vyučování. Více informací se žáci dozví od svých třídních učitelů. Přeji Vám hezký zbytek letních prázdnin.

Comments are closed