POZDRAV ZE DRUŽINY

Ahoj družinové děti,

zdravíme vás ze zavřené školní družiny do vašich domovů. Doufáme, že se máte dobře a  jste v pohodě.

Chystáme pro vás ve družině program na měsíc listopad. Při pohledu z okna nás napadlo, že bychom všichni společně mohli tvořit díla z nejrůznějších přírodních materiálů. Proto vás chceme poprosit o pomoc. Jistě rádi pobýváte venku (pokud neprší🤣), tudíž byste se mohli po přírodninách poohlédnout také.

Například barevné listí, kaštany, bukvice, jeřabiny, okrasné dýně, oříšky, peříčka, větvičky, kousky dřeva, šišky.. Listy je třeba vylisovat – položit do novin a zatížit, aby byly krásně rovné.

Děkujeme všem šikovným pomocníkům a těšíme se na vás, až se uvidíme a pustíme do tvoření. A nezapomeňte si natrénovat pouštění draků, ať nám to ve družině na tradiční Drakiádě hezky jde😉.

Vaše paní vychovatelky

Sběr kaštanů, žaludů a bukvic stále pokračuje.