preloader

Preventivní program 6. – 9. ročník

V listopadu nás čekali další preventivní programy, tentokrát pro 6. – 9. ročník. V posledních dvou dnech si pro nás tradičně CENTRUM 5KA (https://www.od5k10.cz/) připravila preventivní program na téma ŠIKANA pro 6. ročník a DROGY pro 8. ročník. Dále se programu účastnil 7. ročník, který absolvoval program ALKOHOL A KOUŘENÍ. Pro 9. ročník byl nachystán program s názvem SEKTY A NÁBOŽENSTVÍ.
Preventivní program se konal ve dvou dnech, a to 7. 11. 2023 a 8. 11. 2023.
Lektoři z 5KY (Bc. Jiří Vrba, Mgr. Martin Vlasák) dokázali, jako každý rok, žáky velice zaujmout, a to nejen povídáním o daných tématech, ale také společnou diskuzí. Všechny programy byly obohaceny dotazy, které lektoři pečlivě zodpovídali a předali tak všechny cenné a potřebné informace k daným tématům.

Comments are closed