preloader

Štafetový pohár – okresní kolo

V úterý 23. 4. jsme se s žáky z prvního stupně 3. – 5. třída + 2 chlapci z 6. třídy opět zúčastnili okresního kola Štafetového poháru. Letos jsem se snažila děti v rámci atletického kroužku na štafety alespoň trochu připravit. Trénovali jsme předávky a všichni nominovaní se na závod velice těšili. Bohužel téměř polovina z nich týden před závodem onemocněla, a tak jsem na závody odjížděla se štafetami složených z dětí, které byly vůbec ochotny jet, tudíž bez jakýchkoliv ambicí na umístění!!!

Nicméně o to větší překvapení nejen pro mě, ale i pro samotné děti, byla skvělá obhajoba celkového 2. místa v součtu časů 3. nejlepších štafet, čímž je automaticky zajištěn postup do krajského kola!! Přičemž, štafeta menších dětí na 8×100 m vyhrála, štafeta starších dětí na 8×100 m byla 2. Štafeta A na 8×200 m doběhla také na 2. místě a štafeta B na 8x200m skončila na krásném 3. místě. Od celkového 1. místa nás dělilo POUHÝCH 6 sekund!!! 

Velká gratulace všem závodníkům za skvělé výkony a držte nám palce v krajském kole, které se bude konat 10. 5. opět na atletickém stadionu v Dobrušce.

Petra Letenská

Comments are closed