Štrůdl

Poslední školní pátek v loňském roce, tedy 20.12.2013, byl jiný. Pro žáky 2. stupně si jejich kamarádi ze Žákovské rady připravili zábavný vánoční program v tělocvičně. Název „Štrůdl“ Vás možná překvapí, ale………. Voňavý štrůdl provoněl v tento den opravdu celou školu, byl hezkou dekorací i cenou pro všechny zúčastněné. Vstupenkou pro každého a zároveň důležitou rekvizitou k soutěžím, se stalo jablko. No a namačkaní při soutěžích, jak jablka ve štrůdlu, jsme byli neustále.Vůbec nám to však nevadilo. Naopak. Ať už při tanci, DJ p. uč. Jana Ehlová, hrách, soutěžích nebo jen prima povídání s kamarády a učiteli, nám bylo fajn. Přesvědčte se o tom na bezva fotografiích Míši Plašilové z 9.B. Zbývá jen dodat, že vítězem soutěží se stali nejmladší žáci – šesťáci. Poděkování však patří všem zúčastněným třídám a jejich vyučujícím, pekařce paní Bekové a bezva partě kamarádů ze žákovské rady. Jsou to: Aneta Kunertová, Pavel Nosek, Jan Petr, Filip Nosek, Jitka Štefková, Martin Káda, Lucka Spěváčková, Pavlína Plašilová, Diana Lochmanová a Tereza Štěrbová. Ti všichni se těší na shledání v příštím roce na dalších akcích Žákovské rady.