preloader

Velikonoční Jarmark 11.4.2022

Po dvou covidových letech jsme se znovu pustili do realizace odložených projektů. Možná si vzpomínáte, že v roce 2019 jsme navázali spolupráci se spolkem Doteky naděje, uspořádali vánoční jarmark a výtěžek věnovali právě této organizaci, která pomáhá nevidomým lidem.

Na úspěchu celé akce jste měli velkou zásluhu i Vy, rodiče, a tak bychom Vás rádi seznámili s naší novou společnou akcí. V současné době se připravuje naše škola na Velikonoční jarmark, který se bude konat v pondělí 11. 4. 2022 od 14.00 do 18.00 v budově školy, jehož výtěžek opět podpoří tuto organizaci. S dětmi jsme připravili spoustu jarních dekorací i velikonočních výrobků a v neposlední řadě zde budou i výrobky od rodičů našich žáků.

Tímto Vás tedy zveme na náš jarmark, kde můžete akci podpořit i nákupem zboží.

Děkujeme, že nám fandíte.

Comments are closed