preloader

Výuka od 1.3.2021

Vážení rodiče a žáci,

bohužel musíme oznámit, že z důvodu nového nařízení vlády jsme nuceni zavést distanční výuku pro všechny ročníky ZŠ. Tento stav by měl trvat nejméně 3 týdny.

Žákům 1. a 2. ročníku budou automaticky odhlášeny obědy. Třídní učitelé těchto ročníků budou informovat rodiče, jak bude distanční výuka probíhat. I pro žáky 1. a 2. ročníku jsou v případě potřeby připraveny notebooky k zapůjčení pro distanční výuku.

Školní družina je uzavřena.

Stále platí, že všichni žáci si mohou odebírat obědy do přinesených nádob nově v čase od 10.30 do 12.30 (cena je stejná jako v době školního vyučování).

Ošetřovné: rodiče se mohou pro informace o ošetřovném dotázat např. zde: https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu (je tam i videonávod, jak vyplnit formulář). Podle nových pravidel škola již nevyplňuje žádné potvrzení.

Comments are closed