preloader

Zájezd do Anglie – podrobnější informace

  • Home
  • Novinky
  • Zájezd do Anglie – podrobnější informace

Studijní a poznávací zájezd do Anglie – Londýn a okolí od CK Jana Hudková. Akce se koná ve dnech 3.- 7. června 2019 – pondělí až pátek. Výletní den bude do Brightonu a Seven Sisters.

Cena zájezdu 5990 Kč zahrnuje:
doprava autobusem , 2x přejezd tunel nebo trajekt, 2x ubytování v rodinách s plnou penzí – oběd balíček:
upozorňujeme, že se jedná o klasické anglické rodiny, to znamená různé barvy pleti i vyznání; strava bude jiná než jsme zvyklí (kombinace masa, příloh, zeleniny; těstoviny) a jejich domky, pokoje jsou hodně malé v porovnání s našim bytem či domem, 2 nebo 4 lůžkové; také jejich zvyky (přezouvání se, hygiena atd.) semohou lišit; nejedeme do hotelu, ale do rodin, které poskytují ubytování jako přivýdělek a přiblíží vám život a konverzaci v anglicky mluvící zemi; rodiny jsou předem vybírané anglickou agenturou a vždy je na místě daný seznam, abychom věděli, kde jste ubytovaní), kvalifikovaný průvodce, pojištění proti úpadku CK Jana Hudková s.r.o., výlety dle programu, komplexní pojištění do zahraničí UNION v podobě cestovního zdravotního pojištění a pojištění odpovědnosti za škodu na zdraví a věci třetí osoby a pojištění stornovacích poplatků v případě nemoci – viz. stornovací podmínky.

Cena zájezdu nezahrnuje vstupné do vybraných objektů a MHD cca 20 GBP/600 Kč (vybereme předem v Kč , průvodce bude platit na místě výhodněji kartou) a kapesné dle vlastního uvážení – podrobné informace, pokyny a rady k výměně peněz obdrží žáci v pokynech min.14 dnů do odjezdu

PROSÍME O KONTROLU PLATNOSTI CESTOVNÍHO PASU NEBO OP!!!

Cestovní kancelář ani škola nezodpovídá za nepovolení vstupu do Velké Británie. Občan ČR může vstupovat a pobývat na území ostatních členských států EU bez zvláštních omezení, a to pouze na základě platného cestovního dokladu, kterým je i průkaz totožnosti. Více na www.mzv.cz

Záloha na zájezd ve výši 2000 Kč byla uhrazena ve škole při objednávce.
Doplatek celkové ceny zájezdu ve výši 3990 Kč do 30.4.2019 opět škole (účet 1244216339/0800).
Na vstupy budeme vybírat hotově ke konci května při předání pokynů.

Pokud máte zájem platit přes příspěvek zaměstnavatele, benefity či fakturou, tak se prosím domluvte obratem mailem přímo s CK Jana Hudková.

Stornovací podmínky po úhradě zálohy jsou následující:

Více než 50 dnů: 1000 Kč osoba
49–30 dnů (včetně): 40% z celkové ceny zájezdu
29-15 dnů (včetně): 60% z celkové ceny zájezdu
14–7 dnů (včetně): 80% z celkové ceny zájezdu
6 dnů a méně (včetně): 100% z celkové ceny zájezdu

a to vždy z celkové ceny zájezdu 5990 Kč – zájezd je i na storno z důvodu nemoci pojištěný

Cestovní smlouva a potřebné dokumenty budou k nahlédnutí ve škole.
INFO: Cestovní kancelář Jana Hudková, tel: 737 41 68 98
email: j.hudkova@seznam.cz, www.janahudkova.cz

Comments are closed