preloader

Domácí úkoly_OLD

  • Home
  • Domácí úkoly_OLD

V rámci samostatného procvičování a opakování látky nabízíme dva odkazy, jeden je na stránky SCIO, kde žáci od 3.-9.ročníku mohou procvičovat látku.
https://www.sciodat.cz/
Přístupové údaje by měli dostat rodiče od třídních učitelů, v případě problému se na ně s důvěrou obracejte přes E-mail.

Třetí možností je program Alf, který na stránkách www.alfbook.cz a po vyplnění hesla: ucimesedoma nabízí pro všechny ročníky procvičování učiva zcela zdarma.

Druhý jsou výukové programy od firmy DIDAKTA dostupné online dočasně zdarma, zde je to pro žáky od 1.-9.ročníku
Otevíráme všechny programy i pro vás ve škole, tak abyste mohli při zadávání distančních cvičení žákům využít vše co nabízíme.
Přístupové kódy na www.didakta.cz pro naši školu:
Login: crna1716@didakta.cz
Heslo: 7RYT
Zároveň vás prosíme, abyste v zájmu co nejhladšího průběhu vzali na vědomí také následující informace:
aplikace jsou určeny pro PC a tablety s OS Windows 7, 8, 10
ke spouštění našich výukových materiálů důrazně doporučujeme využít naši vlastní aplikaci DidaktaCZ projektor, spíše než webový prohlížeč, kde jsou již značně omezeny možnosti spouštění obsahu Adobe Flash. Aplikaci DidaktaCZ projektor je možné stahovat z tohoto linku http://www.didakta.cz/DidaktaCZ-Setup-1.0.0.zip.
upozorňujeme, že pro uživatele z řad žáků v domácnosti vzhledem k množství škol zapojených v projektu DidaktaCZ (téměř 2000) neposkytujeme z kapacitních důvodů živou technickou podporu na telefonních linkách společnosti, veškeré případné technické informace jsou uvedeny na našem webu v sekci Podpora
prosíme rodiče, aby prozatím nesdíleli přihlašovací údaje se svými známými, protože by mohlo dojít ke geometrickému růstu zatížení serverů a služba by se mohla silně zpomalit, případně zůstat po nějaké časové období i nedostupná (během dnešního dne budeme pracovat na posílení kapacity serverů, může docházet ke krátkodobým výpadkům).