preloader

Informace ke konci školního roku

Vážení rodiče a zákonní zástupci, blíží se konec školního roku, a proto Vám přinášíme několik organizačních informací. Od třídních učitelů byste měli obdržet e-mail s informacemi ohledně odevzdávání učebnic a vydávání vysvědčení. Z důvodu překročení kapacity 15 dětí bude většina tříd rozdělena na 2 skupiny, dbejte proto na dodržení časů a místa, kam se děti v příslušný den dostaví. Nezapomeňte je vybavit rouškou a čestným prohlášením o bezinfekčnosti. Co se týče klasifikace, v této době by měli mít všichni návrh známky v dmsoftwaru. Pokud se známkou Vaše dítě nesouhlasí, má ještě tento týden na dodání neodevzdané práce a pokus si známku zlepšit. Nechť se obrací na příslušné pedagogy. Všem přeji poklidné zakončení školního roku.

Comments are closed