preloader

Přehazovaná Kostelec n. Orlicí 6. a 7. ročník

  • Home
  • Novinky
  • Přehazovaná Kostelec n. Orlicí 6. a 7. ročník

Dne 10. 11. 2023 se žákyně ze 6. a 7. ročníku (Hermanová, Martincová, Dusbabová, Luščáková, Kovářová, Myšková, Holoubková a Plachetková) zúčastnily turnaje v přehazované v Kostelci nad Orlicí.

Od prvního do posledního zápasu se bojovalo o každý míč. Dívky předvedly vše, co ke sportu patří – týmovost, obětavost, nasazení a spoustu skvělých zákroků. Naše družstvo bohužel nezvládlo několik koncovek zápasů… a to se podepsalo na konečném pořadí. Přestože ZŠ Solnice obsadila 9. místo (celkově 10 družstev), odjížděly jsme s velmi dobrým pocitem a přesvědčením, že příští rok máme třeba i na medaile.

Za naše družstvo sepsala: Mgr. Markéta Doubravová

Comments are closed