preloader

Štafetový pohár 2019

V úterý 23.4.2019 se žáci naší školy zúčastnili 6.ročníku celorepublikové akce Štafetového poháru družstev žáků a žákyň základních škol – okresního kola v Dobrušce. Závody se skládaly z 4 štafet , štafety mladších dětí na 8x100m, štafety starších dětí na 8x100m a dvou smíšených štafet. Časy všech dílčích štafet se sečetly a tím vznikl jeden čas výsledný pro každou školu.

Našemu štafetovému družstvu starších ve složení Karolína Voltrová, Aneta Drašnarová, Denisa Kubcová, Kristýna Stavrinou, Jan Luščák, Matyáš Kašpar, Josef Dusílek a Tadeáš Červinka  se podařilo zvítězit. Smíšená štafeta A ve složení Edita Drašnarová,  Aneta Drašnarová, Vojta Pross, Lucie Letenská, Dan Zimmer, Jan Luščák a Tadeáš Červinka obsadila 2.místo.

Pochvalu si zaslouží i další závodníci Petr Kunc, Kája Píčová, Evelína Šindlerová a nejmladší Ondřej Luščák.

Celkově reprezentanti z naší školy obsadili krásné 4. místo mezi devíti zúčastněnými školami a my jim děkujeme za skvělé výkony a vzornou reprezentaci naší školy.

Comments are closed