preloader

Stávka všech pracovníků s omezeným provozem ŠD

  • Home
  • Novinky
  • Stávka všech pracovníků s omezeným provozem ŠD

Vážení rodiče,

dne 27.11.2023 se uskuteční na naší škole stávka všech pracovníků. Z tohoto důvodu nebude probíhat výuka v tomto dni, ani se nebude vařit ve školní jídelně. Pro žáky prvních až třetích tříd je umožněn pobyt ve školní družině ve zkrácené době od 6.30 do 15.00. Školní jídelna tento den nebude vařit, tudíž budeme zajišťovat pro tyto děti bagetu a ovoce. Z důvodu nutnosti objednat přesný počet studených obědů dopředu, prosíme o vyplnění návratky (1.-3. třída) do čtvrtka 23.11.2023. Návratku děti dnes obdržely.

Důvody stávky jsou zevrubně popsány v Dopisu školských odborů.

Důvod proč drtivá většina našich zaměstnanců se rozhodla ke stávce připojit je zde popsán.

Comments are closed