preloader

Divadelní představení ZUŠ Kráska a zvíře

Dne 21. 11. 2019 jsme byli v divadle na Krásce a zvířeti. Když jsme přijeli do Rychnova tak jsme hned šli do divadla. Tancovaly tam děti ze ZUŠ. Bylo to o tom, že jedna obyčejná holka, které říkali Krásko zažila mnoho dobrodružství. Její tatínek odjel na pracovní cestu do města, ale ztratil se v bouřce. Kráska o něj měla strach, že se nevrací, šla ho hledat. Ale než ho šla hledat, přišel sám. Kráska byla ráda, ale tatínek neměl pěknou náladu. Měl důvod, než odjížděl Kráska si přála rozkvetlou růži, a že jí má přinést. Tatínek jí viděl utrhl ji, ale najednou přišlo zvíře a říkalo: „Tuto růži může utrhnout jen ta dívka, která mě bude milovat až do smrti.“ Zvíře nabídlo tatínkovi, že buď tam zůstane, nebo přivede svoji dceru. Přijel tak domů, vše ji řekl a ona potají odjela za zvířetem. Zůstala tam a nakonec se do něho zamilovala a zlomila kletbu. Ze zvířete byl krásný princ a žili spolu šťastně až do smrti. Výlet se nám moc líbil a měli jsme nové zážitky.

Comments are closed