preloader

Lyžařský kurz 7. ročníků

Lyžařský kurz sedmáků se bude v letošním roce konat v termínu 17. -22. prosince 2023. Kurz se uskuteční v Deštném v Orlických horách v areálu Šerlišský mlýn. Ubytování a stravu máme zajištěnu v hotelu Šerlišský mlýn. Předběžná cena za ubytování, stravu a dopravu činí 3600,-Kč (prosím platit na účet školy až v prosinci 2023). Cena jízdného za vleky činila v minulých letech 1600,-Kč (dle zdatnosti lyžaře), v letošním roce bude snad obdobná – dle ceny energií.

Povinnou výbavou žáka jsou běžky (v omezeném množství lze zapůjčit ve škole). Dále si žáci mohou zvolit mezi sjezdovými lyžemi a snowboardem. V případě potřeby funguje půjčovna sjezdového vybavení i na Šerlišském mlýně – je nutno předem zamluvit přímo na sjezdovce – lze i telefonicky, zapůjčení a platbu vyřídíme s žáky po příjezdu do Deštného. Odkaz na sjezdovku: Skidestne.cz – Skiareál Šerlišský mlýn Deštné v Orlických horách

Podmínkou účasti na kurzu je potvrzení o zdravotní způsobilosti dítěte – potvrzené lékařem . Bývá platné 1 rok a řada dětí ho má z letního tábora či jiného kurzu. Pokud bude třeba, přikládám formulář do přílohy.

Další nezbytností je potvrzení o seřízení sjezdových lyží (snowboard se neseřizuje). Toto lze zajistit ve firmě Ski Pokorný v Solnici naproti zdravotnímu středisku. Pan Pokorný lyže odborně seřídí, rodič poté napíše dobrozdání, že lyže byly řádně prohlédnuty a seřízeny odborníkem. Kontakt opět přikládám: SKI Pokorný Sports – LUSTI, AUGMENT, EGOÉ move, VOLA racing, YOKO (skipokorny.cz)

Přihlášku na kurz obdrží žáci začátkem měsíce října od třídních učitelů.

Formulář – Způsobilost dítěte

Comments are closed